“İrem Greenfield ile Kundalini Yoga, 7. Çakra: Taç Çakra”

"Yetenek sizi her yere götürür. Yeteneğin yaratamayacağı hiçbir şey yoktur. Yeteneğin ulaşamayacağı hiçbir yer yoktur. Size her konumu, her yeri verir. Yetenek, bilinçliliğinizi ve sezgilerinizi kullandığınız sonsuzluğun aracıdır."

Yogi Bhajan

Her çakra, açık olduğunda ve en üst düzeyde bir yoğunlukla titreştiğinde hayatımızı iyileştirmek için kazanabileceğimiz özel bir yetenek, bir armağan ya da bir beceri ile bağlantılıdır.

*** Her çalışma birbirinden bağımsızdır ve çalışmalara tek tek katılım sağlanabilir.

 

Kundalini Yoga 7. Çalışma; TAÇ ÇAKRA

Onuncu Kapı

Belirli sınırlar içinde kalmama ya da sınırlandırılmamışlık yeteneği, yedinci ya da bazen adlandırıldıgı gibi taç çakranın onuncu kapı noktasında bulunur, burası beynin büyük bölümünü kaplar. Epifiz bezi ile ilgilidir ve ve bu çakranın kilit özelliği teslim olmaktır. Sonsuzluk önünde başınızı öne eğerken içinize dolan alçakgönüllülüktür. Dikkatin, kanın, kan dolaşımının ve prananın odağı yedinci çakrada yoğunlaşır ve kişi yeni bir açıklık ve kuvvet hissiyle dolar. Yedinci çakra aynı zamanda kozmik ses ile bağlantılıdır. Eski kahinler bu kozmik sesi Gong’un sesindeki hislerle yansıtmaya çalışmışlardır.

Her atölye çalışmamızda olduğu gibi bu çalışmada da pranayama, meditasyon, mantra ve asanaları kullanarak Sahasrara üzerinde çalışacağız. Gong’un sesiyle teslimiyeti ve sonsuzluğu tecrübe edeceğiz.

"Eger, Kundalini Enerjisi onuncu kapıda spiral çizmez ve burayı açmazsa, insan sonsuzluğu anlayamaz, deneyimleyemez ve tadını çıkaramaz" Yogi Bhajan


Uzman: İrem Greenfield

Yer: Hariom Yoga Merkezi

Tarih: 4 Mayıs Cumartesi 14:00-17:00

Katılım Bedeli: nakit 150 TL - kk / eft 180 TL

Önemli Bilgiler

* Programımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. Rezervasyonsuz katılım kabul edilmemektedir.

* Alınan workshopun iptali ve değişikliği yapılamamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için info@yogahariom.com veya 0216 414 69 86'dan ulaşabilirsiniz.