Tensegrity: Zorunluluklar ve Hayallerimiz

Bu Tensegrity ® çalışmasında zorunlu gündelik ilişkilerin, özellikle iş yaşamındaki zorlukların hafifletilmesini ve kendi ilgilerimiz için alan ve enerji kazanmayı hedefleyeceğiz. Tensegrity ®, bir kendi kendine çözüm bulma çalışmasıdır. Kendi olanaklarımızı, dikkatimizi, hafızamızı kendi lehimize kullanmayı ve sahip olduğumuz olanaklar hakkındaki inancımızı değiştirmeyi öğreniriz. Carlos Castaneda’nın Meksika şamanlarından öğrenerek geliştirdiği beden hareketleri, içsel sessizlik, kendini inceleme ve rüya yöntemleri kişiyi kendi olanaklarının dışına taşıyan, daha doğrusu kişiyi zaten sahip olduğu olanaklarına ulaştıran gerçek bir kendini geliştirme yöntemidir.  Pek çok açıdan psikoterapiye benzer. Ancak zihinsel spekülasyonlara izin vermez, direkt ve pratik algı ve dikkat değişikliklerini hedefler.

4 haftalık bu çalışmada zorluklara Tensegrity ® gözüyle bakacak, son bölümde özlem ve hayallerimize  ne kadar yeni yer açıldığını göreceğiz.

 

***Çalışmalara tek katılım sağlanabilir.

 

Ömer Demircan hakkında;

16 yıldır Carlos Castaneda ve arkadaşlarının kurduğu Cleargreen adlı organizasyonla çalışmakta, 9 yıldır kolaylaştırıcılık eğitimi almaktadır. Şu anda 3. Düzey Tensegrity ® Kolaylaştırıcılığı eğitimine devam etmektedir.

Yer: Hariom Yoga Merkezi

Tarih: 1 Kasım Cuma  / 19.00-21.00

         8 Kasım Cuma  / 19.00-21.00

        15 Kasım Cuma  / 19.00-21.00

        22 Kasım Cuma / 19.00-21.00

          

Kolaylaştırıcı: Ömer DEMİRCAN

 

Katılım Bedeli: Tek çalışma 170 TL

                        4 Çalışmalık paket 470 TL

Önemli Bilgiler

* Programımız en az 13 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.

* Sınırlı kontenjan sebebiyle rezervasyonsuz katılım kabul edilmemektedir.

Ayrıntılı bilgi için info@yogahariom.com veya 0216 414 69 86'dan ulaşabilirsiniz.