“İrem Greenfield ile Kundalini Yoga 8. Çakra: Aura”

"Yetenek sizi her yere götürür. Yeteneğin yaratamayacağı hiçbir şey yoktur. Yeteneğin ulaşamayacağı hiçbir yer yoktur. Size her konumu, her yeri verir. Yetenek, bilinçliliğinizi ve sezgilerinizi kullandığınız sonsuzluğun aracıdır."

Yogi Bhajan

Her çakra, açık olduğunda ve en üst düzeyde bir yoğunlukla titreştiğinde hayatımızı iyileştirmek için kazanabileceğimiz özel bir yetenek, bir armağan ya da bir beceri ile bağlantılıdır.

*** Her çalışma birbirinden bağımsızdır ve çalışmalara tek tek katılım sağlanabilir.    

  

Kundalini Yoga 8. Çalışma; AURA

Kundalini Yoga’nın çakra sisteminde, insanın sekizinci bir çakrası oldugunu görürüz.

Bu çakra, tüm bedenimizi çevreleyen elektromanyetik bir alandır. 8. çakra ya da aura alanı, bedenimizin çevresinden 3 metre uzaga denk genişleyebilir ve bu çakradan insana parlaklık yeteneği yayılır. Aura diğer tüm çakraların etkilerini birleştirir. Bu çakra genellikle bedeni saran bir alan ya da güç tüm diğer çakraları çevreleyen enerji kabugunun kuvveti olarak düşünülür. Bedeni çevreleyen bu alan güçlü oldugunda negatif etkiler otamatik olarak filtrelenir. Güçlü bir sarmalayıcı alan diğer tüm çakraların işleyişini geliştirir ve bedenin elektromanyetik alanınını bütünlüğünü sağlar.

Kundalini yoga çakra serimizin sonuncusu olacak olan çalışmada aura üstünde nefes ve meditasyon çalışmaları ve kundalini yoga setimizle beraber, programımızı Kirtan Kriya ve gongun titreşimleri ile kapatacagız.


Tarih: 5 Mayıs Pazar 14:00

Uzman: İrem Greenfield

Yer: Hariom Yoga Merkezi

Katılım Bedeli: nakit 150 TL  kk 180 TL

 

Önemli Bilgiler

* Programımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. Rezervasyonsuz katılım kabul edilmemektedir.

* Alınan workshopun iptali ve değişikliği yapılamamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için info@yogahariom.com veya 0216 414 69 86'dan ulaşabilirsiniz.