İrem Greenfield ile Kundalini Yoga ve Meditasyonu: Muladhara Çakra

"Yetenek sizi her yere götürür. Yeteneğin yaratamayacağı hiçbir şey yoktur. Yeteneğin ulaşamayacağı hiçbir yer yoktur. Size her konumu, her yeri verir. Yetenek, bilinçliliğinizi ve sezgilerinizi kullandığınız sonsuzluğun aracıdır."

Yogi Bhajan

Her çakra, açık olduğunda ve en üst düzeyde bir yoğunlukla titreştiğinde hayatımızı iyileştirmek için kazanabileceğimiz özel bir yetenek, bir armağan ya da bir beceri ile bağlantılıdır.


*** Her çalışma birbirinden bağımsızdır ve çalışmalara tek tek katılım sağlanabilir.


MULADHARA ÇAKRA

Kök çakra üzerine çalışmak bizi daha sakin, güçlü ve kararlı hale getirir. Sağlıklı bir kök çakra, insana doğal bir coşku, özgüven ve motivasyon ile stresli durumlarda dayanma ve devam etme yeteneği sağlar. İçgüdülerine hakim ve canlı, ayakları yere basan, doğaya ve aileye ait olma hissine sahip bir insan yaratır.

Zayıf bir kök çakra, bir birey olarak gelişme, verme ve besleme, dış dünyaya açılarak potansiyelimizi gerçekleştirme yeteneğini engeller. Bu nedenle yoga pratiğimizde kök çakrayla tekrar tekrar çalışmak enerjimizin ve ruhumuzun temellerini güçlendirmek için çok önemlidir.

Bu çalışmada kök çakramızı güçlendirmek ve beslemek için asana, nefes çalışması, mantra, meditasyon ve şifalandırıcı gong sesi gibi yöntemleri kullanacağız.


Uzman: İrem Greenfield

Yer: Hariom Yoga Merkezi

Tarih: 1. Çakra 20 Aralık Cuma / 19.30-22.30

Katılım Bedeli: 220 TL


Önemli Bilgiler

* Programımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. Rezervasyonsuz katılım kabul edilmemektedir.

* Alınan workshopun iptali ve değişikliği yapılamamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için info@yogahariom.com veya 0216 414 69 86'dan ulaşabilirsiniz.